Chinese INN çin mutfağını en iyi şekilde temsil etmek ve misafirlerine bunu keyifli, samimi ve sıcak güzel bir ortamda sunmak amacıyla Temmuz 2003’te kapılarını açmıştır. Oasis AVM’de kendine özgü modern konsepti ve çinli ustaları on yılı aşkın süredir müşteri odaklı ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet veren Chinese INN, birbirinden lezzetli yemeklerden oluşan özenle seçilmiş mönüsü ile de dikkat çekmektedir.
On yılı aşkın bir süre sonunda göstemiş olduğunuz yoğun ilgi üzerine Midtown AVM’de ikinci şubesini açan Chinese INN burada bünyesine sushi de eklemiş ve her zamanki gibi en iyi şekilde temsil ve sunumuyla bunu siz değerli misafirlerine sunmuştur

Chinese INN’in açıldığından bu yana belirlediği “Kaliteli hizmet, abartısız fiyat politikası” çizgisini sürdürüp, devamlılığını da sağlayarak bunu güleryüzlü, temiz ve titiz personeli ile birleştirmiş ve böylece Chinese INN ailesi her geçen gün daha da büyümüş ve Bodrum’un bugün köklü restaurantlarından biri haline gelmiştir.

Chinese INN’de gün ortasında harika lezzetlerden oluşan açık büfe Çin yemeklerini deneyebilir, akşam yemeğinde de kapsamlı mönüsünden güzel bir kombinasyon yaratabilirsiniz. Seçmekte zorlandığınızda sizin için özel oluşturulmuş set mönüler yardımınıza yetişecektir.

Çin yemeğinin önde gelen temsilcilerinden Chinese INN de ayrıcalıklı zaman geçirmek için sizi de bekliyoruz.

Afiyet olsun…